CH Panorama
Aleja Witosa 31
00-710 Warszawa
22 642 30 63
601 53 50 56
info@galeriazak.pl
poniedziałek - piątek
11.00 - 19.00
sobota 11.00 - 16.00
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (1229)
Majolika, farby naszkliwne, sygnowana.

Bogato zdobiona patera o charakterze mitologizującym ze szczegółowo oddanymi motywami floralnymi, precyzyjnie dopracowanymi detalami i trójwymiarowymi przedstawieniami.

Wysokość: 53 cm

4 900 zł

21-11-2019
Żardiniera, Bourdois & Bloch, Paryż, 1887-1900
Porcelana ręcznie malowana, częściowo złocona, sygnowana.
Wymiary: 13x44x26 cm

2 800 zł

02-05-2019
Srebro złocone, pr. 800, sygnowane, szkło bezbarwne, cięte. Wymiary: 35x16x15 cm
25-10-2017
Żardiniera secesyjna, Royal Dux, 1900 r.
Porcelana ręcznie malowana, sygnowana.

Wymiary: 20x30x13 cm

2 500 zł

03-10-2019
Żardiniera secesyjna, ok. 1900 r.

1 450 zł

13-03-2017
Żardiniera secesyjna, Niemcy, ok. 1909 r.
Żardiniera srebro pr. 800, szkło bezbarwne, sygnowana.

Szerokość 35 cm, wys. 13 cm.

4 500 zł

17-08-2018
Srebro, puncowane, szkło bezbarwne, cięte w rozetę.
Wymiary 29x20x10 cm.

4 300 zł

23-07-2018
Żardiniera secesyjna, Argit, Paryż , 1900
Secesyjna, elegancka żardiniera wykonana z plateru i szkła szlifowanego. Atrakcyjne paryskie dzieło z początku XX wieku z dekoracją z motywem bluszczu. Wysokość: 50x33x23 cm

2 200 zł

14-09-2018
Żardiniera plater, Wiskemann, Belgia, ok. 1930 r.
Plater, sygnowany. Szkło bezbarwne , cięte.
Wymiary: 30x24x10 cm

2 200 zł

24-07-2018
Żardiniera Koch&Bergfeld, Brema, ok. 1900 r.
Żardiniera srebro pr. 800, z wkładem szklanym, szlifowanym. Wymiary: 30x9x11 cm.

2 700 zł

10-09-2015
Żardiniera Franz Mosgau, Berlin, ok. 1890 r.
Żardniera klasycystyczna. Srebro pr. 800, sygnowane, szkło szlifowane.

Wymiary: 12x33x14 cm.

5 500 zł

15-05-2018
Żardiniera eklektyczna, Niemcy, XIX w.
Żardiniera eklektyczna wykonana z brązu, bogato zdobiona, wsparta na kolistej stopie, po bokach znajdują się z dwa uchwytami, wewnątrz wkład ze szkła iryzowanego.

Wysokość: 28 cm

Średnica: 30 cm

4 900 zł

04-12-2019
Żardiniera srebro pr. 800 z wkładem szklanym, szlifowanym; sygnowana: GES.GESCHÜTZT, półksiężyc, korona, 800, orzeł, HEISLER. Wymiary: 37x13X16cm.

8 200 zł

28-07-2016
Świeczniki Art Deco, lata 30-te XXw.
Para świeczników dwuświecowych; plater, sygnowany.

Wymiary: 27x25 cm

790 zł

08-08-2019
Łyżka sitkowa, XIX w.
Srebro.
Długość: 19

350 zł

14-06-2019
Łyżka sitkowa, Niemcy, XIX w.
Srebro pr. 12., punca „KLIEFOTH”.

Waga: 41 g

Długość: 16,5 cm

Szerokość sitka: 6 cm

290 zł

03-01-2020
Łyżka do kawioru, Rosja, XIX w.
Łyżka do kawioru; srebro pr. 84, emalia komórkowa.

Waga: 29 g

Długość: 15 cm

1 500 zł

27-01-2020
Łyżeczki, Fraget, Polska, lata 30-te XX w.

150 zł

13-05-2019
Łyżeczka z rybakami, Szwecja, pocz. XX w.
Srebro pr.830.

Długość: 11cm

Waga: 28g

120 zł

10-01-2020
Srebro puncowane.

Waga: 29 g

Długość: 14,5 cm

Marceli Jakubowski - złotnik aktywny w Krakowie w latach 1922 – 1939, współpracował z Marcinem Jarrą.

150 zł

02-01-2020
Zestaw śniadaniowy, Miśnia, XX w.
Zestaw śniadaniowy składający się z trzech elementów; porcelana ręcznie malowana, sygnowana.

Średnica talerzyka: 18 cm

Średnica spodka: 13 cm

Wysokość filiżanki: 7 cm

650 zł

30-05-2019

550 zł

07-05-2019

Średnica talerzyka: 18 cm

Średnica spodka: 15 cm

Wysokość filiżanki: 7 cm

550 zł

21-08-2019

Średnica talerzyka: 18 cm

Średnica spodka: 15 cm

Wysokość filiżanki: 7 cm

550 zł

04-06-2019

Średnica talerzyka: 18 cm

Średnica spodka: 15 cm

Wysokość filiżanki: 7 cm

550 zł

07-06-2019
liczba obiektów: 1229