CH Panorama
Aleja Witosa 31
00-710 Warszawa
22 642 30 63
601 53 50 56
info@galeriazak.pl
poniedziałek - piątek
11.00 - 19.00
sobota 11.00 - 16.00
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (1155)
Żardiniera secesyjna, Argit, Paryż , 1900
Secesyjna, elegancka żardiniera wykonana z plateru i szkła szlifowanego. Atrakcyjne paryskie dzieło z początku XX wieku z dekoracją z motywem bluszczu. Wysokość: 50x33x23 cm

2 200 zł

14-09-2018
Żardiniera plater, Wiskemann, Belgia, ok. 1930 r.
Plater, sygnowany. Szkło bezbarwne , cięte.
Wymiary: 30x24x10 cm

2 200 zł

24-07-2018
Żardiniera Koch&Bergfeld, Brema, ok. 1900 r.
Żardiniera srebro pr. 800, z wkładem szklanym, szlifowanym. Wymiary: 30x9x11 cm.

2 700 zł

10-09-2015
Żardiniera Franz Mosgau, Berlin, ok. 1890 r.
Żardniera klasycystyczna. Srebro pr. 800, sygnowane, szkło szlifowane.

Wymiary: 12x33x14 cm.

5 500 zł

15-05-2018
Żardiniera srebro pr. 800 z wkładem szklanym, szlifowanym; sygnowana: GES.GESCHÜTZT, półksiężyc, korona, 800, orzeł, HEISLER. Wymiary: 37x13X16cm.

8 200 zł

28-07-2016
Świeczniki Art Deco, lata 30-te XXw.
Para świeczników dwuświecowych; plater, sygnowany.

Wymiary: 27x25 cm

790 zł

08-08-2019
Łyżka sitkowa, XIX w.
Srebro.
Długość: 19

350 zł

14-06-2019
Łyżka sitkowa, ok.1920 r.
Plater.

Długość: 18

170 zł

14-06-2019
Łyżeczki, Norblin, Warszawa, lata 30-te XX w.
Komplet 6 łyżeczek deserowych; plater, sygnowany.

Długość: 11 cm

150 zł

09-05-2019
Łyżeczki, Fraget, Polska, lata 30-te XX w.

150 zł

13-05-2019
Zestaw śniadaniowy, Miśnia, XX w.
Zestaw śniadaniowy składający się z trzech elementów; porcelana ręcznie malowana, sygnowana.

Średnica talerzyka: 18 cm

Średnica spodka: 15 cm

Wysokość filiżanki: 7 cm

550 zł

21-08-2019

550 zł

07-05-2019

Średnica talerzyka: 19 cm

Średnica spodka: 15 cm

Wysokość filiżanki: 7 cm

Dostępne 4 sztuki.

580 zł

10-07-2019

Średnica talerzyka: 18 cm

Średnica spodka: 15 cm

Wysokość filiżanki: 7 cm

550 zł

07-06-2019

Średnica talerzyka: 18 cm

Średnica spodka: 15 cm

Wysokość filiżanki: 7 cm

550 zł

04-06-2019

Średnica talerzyka: 18 cm

Średnica spodka: 13 cm

Wysokość filiżanki: 7 cm

650 zł

30-05-2019
Zestaw śniadaniowy Miśnia, XX w.
Zestaw w składzie: filiżanka, podstawka (śr. 9cm) i talerzyk (śr. 15 cm). Porcelana ręcznie malowana, sygnowana.

490 zł

13-11-2015
Zestaw dwunastu podstawek w stojaku; srebro pr. 800, sygnowane.

Waga: 320 g

Wysokość: 12 cm

Średnica podstawki: 7 cm

1 900 zł

31-07-2019
Zestaw do przypraw, Joseph Rodgers & Sons,... , 1880
Kabaret do przypraw, kryształ, plater, sygnowany znakiem firmowym.

Wysokość 23 cm.

990 zł

20-09-2018
Zestaw do konfitur, Rosenthal Moliere, ok. 1945 r.
Porcelana dekorowana złotem, sygnowana. Średnice 20 i 10 cm.

750 zł

16-09-2017
Zestaw do alkoholi, Czechy, pocz. XX w.
Zestaw do alkoholi składający się z karafki i 4 kieliszków. Szkło barwione, szlifowane.

Wymiary karafki: 25x16x5 cm

Wysokość kieliszka: 5 cm

750 zł

26-04-2019
Zestaw do alkoholi, Czechy, ok. 1930 r.
Zestaw w składzie karafka+6 kieliszków. Szkło barwione w masie, szlifowane.

1 700 zł

08-10-2015
Zestaw do alkoholi, Czechy, I poł. XX w.
Zestaw do alkoholi: karafka i 6 kieliszków, szkło barwione fioletowe, szlifowane. Wysokość karafki: 20 cm.

660 zł

01-03-2017
Zestaw do alkoholi Art Deco, Czechy, ok. 1930 r.
Zestaw: karafka z korkiem i 5 kieliszków; szkło barwione, miodowe, szlifowane. Wysokość karafki: 28 cm, średnica kieliszka: 7 cm.

590 zł

22-09-2017
Komplet karafka z 6 kieliszkami i tacą; szkło barwione w masie, szlifowane. Wysokość karafki 25 cm, wymiary tacy: 37x29 cm.

850 zł

01-03-2017
liczba obiektów: 1155