CH Panorama
Aleja Witosa 31
00-710 Warszawa
22 642 30 63
601 53 50 56
info@galeriazak.pl
poniedziałek - piątek
11.00 - 19.00
sobota 11.00 - 16.00
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (1223)
Zegar w stylu Art deco w obudowie drewnianej; od frontu owalne, oszklone drzwiczki na zawiaskach osłaniające tarczę z cyframi arabskimi oraz ozdobne perełkowanie; pod tarczą widoczne wahadło; sygnowany na machaniezmie: półksiężyc "B"; Wymiary: 35x28x11 cm

990 zł

21-12-2016
Zegar sygnowany na mechanizmie "J. Penlington Paris 29542". Obudowa orzechowa z aplikacjami z brązu złoconego. Wymiary: 57x37 cm.

3 950 zł

13-10-2015
Zegar kominkowy w skrzyni intarsjowanej. Mechanizm sygnowany Japy Frères. Wysokość 39 cm.

4 900 zł

13-10-2015
Zegar Biedermeier, 1 poł. XIX w.
Zegar konsolowy, obudowa drewniana, okucia złocone, zwieńcznie w postaci orła złoconego. Wymiary: 38x13x7 cm.

3 300 zł

03-11-2016
Zapalniczka kieszonkowa, plater. Wymiary: 5x3,5x1 cm.

550 zł

02-02-2017
Zapalniczka do cygar, XIX w.
Rzadko spotykana zapalniczka z brązu, przestawia głowę Maura umieszczoną na kurzej nóżce. Zapalniczkę napełnia się przez otwór w głowie, ogień wydobywa się z ust.

Wysokość: 24 cm

2 200 zł

09-01-2019
Skóra tłoczona, sygnowana, datowana i opisana na rewersie: "Włodzimierz Wieczorkiewicz 1981 Innere - Wnętrze"

5 500 zł

10-06-2016
Włodzimierz Petrini „Morze”
Gwasz, akwarela na papierze, sygn. l. d. „W. Petrini”.

Wymiary w ramie: 58x68 cm (39x48 cm)

Włodzimierz Petrini – scenograf, malarz, aktywny w latach 40 XX w. w Warszawie.

1 900 zł

21-11-2019
Władysława Malska 'Zdjęcie z Krzyża'
Olej na płótnie, sygnowany pd. "W. Malska".
Wymiary w ramie: 65x60 cm (51x46 cm).
Obraz wystawiany w Centralnym Biurze Wystaw Artystycznych w Krakowie.

5 800 zł

22-05-2019
Figura przedstawiająca wędrowców pod drzewem, wyrzeźbiona w kości, rytowana, barwiona, sygnowana.

Wysokość: 32 cm.

9 900 zł

12-10-2018
Wojciech Stępień "Pejzaż wiosenny", 1893 r.
Akwarela na papierze, sygnowana i datowana pd. "Wojciech Stępień 1893".

Wymiary w ramie: 40x60 cm (22x45 cm).

1 900 zł

19-03-2018
Filigranowa patera w stylu empire, srebro pr. 12, sygnowana.

Wymiary: 8x35 cm

Waga: 650 g

9 000 zł

22-11-2018
Wizytownik, XIX/XX w.
Wizytownik z niedźwiedziem; brąz, monogram nieczytelny.

Wymiary: 17x12 cm

650 zł

27-11-2019
Wizytownik, Wiedeń, pocz. XX w.
Wizytownik marmurowy z figurą z brązu patynowanego.

Średnica: 29 cm

Wysokość: 12 cm

1 700 zł

29-03-2019
Wizytownik, Wiedeń, ok. 1900 r.
Wizytownik marmurowy, z figurkami wróbli z brązu patynowanego. Średnica 19 cm.

990 zł

12-06-2017
Wizytownik, Wiedeń, lata 20-te XX w.
Wizytownik marmurowy z figurką psa z brązu patynowanego.

Wymiary: 23x16x5 cm

950 zł

16-04-2019
Wizytownik z dzikiem, ok. 1900 r.
Figurka dzika z brązu oraz kły z kości, na podstawie marmurowej. Wymiary: średnica: 20 cm, wysokość całości: 8,5 cm.

1 400 zł

02-02-2017
Wizytownik z dziewczyną, Wiedeń, pocz. XX w.

Średnica: 24 cm

Wysokość: 15 cm

1 120 zł

31-10-2019
Wizytownik z dekoracją w formie ryby z brązu złoconego, cyzelowany, sygnowany "Cassonet". Wymiary: 12x28 cm.

1 200 zł

14-09-2017
Wizytownik Art Deco, Wiedeń , 1930
Wizytownik marmurowy z figurą bażanta z brązu patynowanego.

Średnica: 29 cm.

Wysokość: 13 cm

1 400 zł

21-11-2018
Patera majolika, sygnowana. Wymiary: wysokość 25 cm, szerokość 38 cm.

3 900 zł

09-02-2017

3 500 zł

27-02-2017
Wilhelm Schwind "Scena we wnętrzu", 1902 r.
Olej na kartonie, sygowany i datowany pd. "Willi Schwind 1902".

Wymiary w ramie: 42x56 cm (35x48 cm).

3 500 zł

25-11-2019
Wiaderko na lód, Isfahan, Persja, l. 1920-40
Wiaderko na lód, srebro pr. 84, puncowane.

Bogata, grawerowana dekoracja z elementami fauny i flory.

Wysokość z ruchomym pałąkiem 27 cm, średnica 17 cm. Waga ok. 680 gram.

8 500 zł

08-11-2018
Wiaderko na biszkopty, Anglia, 1920 r.
Szklany słój z platerową pokrywą i ruchomym uchwytem.

Wysokość ze złożonym uchwytem: 17 cm

500 zł

07-12-2018
liczba obiektów: 1223