CH Panorama
Aleja Witosa 31
00-710 Warszawa
22 642 30 63
601 53 50 56
info@galeriazak.pl
poniedziałek - piątek
11.00 - 19.00
sobota 11.00 - 16.00
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (1067)
Kazimierz Pietras 'Rzym - ulica w Albano', 1903 r.
Olej na płótnie, sygnowany, datowany i opisany na dole: "K. Pietras Rzym -ulica w Albano".
Wymiary w ramie: 61x51 cm (46x36 cm).

14 000 zł

25-05-2019
Nowość
MORDASEWICZ Kazimierz (1859 Mińsk -1923 Paryż)
Dziewczyna w chuście , 1905
Olej na desce, sygnowany i datowany pg. "Kaz. Mordasewicz 1905".
Wymiary w ramie: 36x31 cm (18x13 cm).

6 500 zł

25-05-2019
Nowość
Władysława Malska 'Zdjęcie z Krzyża'
Olej na płótnie, sygnowany pd. "W. Malska".
Wymiary w ramie: 65x60 cm (51x46 cm).
Obraz wystawiany w Centralnym Biurze Wystaw Artystycznych w Krakowie.

5 800 zł

22-05-2019
Nowość
ZIEMSKI Rajmund (1930 - 2005)
Martwa natura, 1957 r.
Olej na płótnie, sygnowany i datowany lg. "R-Z 57".
Wymiary w ramie: 50x75 cm (45x70 cm).

11 000 zł

22-05-2019
Nowość
SZCZYGLIŃSKI Henryk (1881 - 1944)
Tryptyk znad morza.
Olej na tekturze, sygnowany ld. i pd. "H. Szczygliński".
Wymiary w ramie: 30x72 cm.

12 000 zł

20-05-2019
Nowość
Czarka, Wedgwood, XIX w.
Czarka, Wedgwood, XIX w.
Czarka fajansowa, szkliwiona, sygnowana.

Dostępne 5 sztuk.

Wysokość: 6 cm

Średnica spodka: 14 cm

390 zł

16-05-2019
Nowość
„Łyżwiarka”, początek XX wieku
Brąz cyzelowany, patynowany, na podstawie z marmuru. Sygnatura nieczytelna. Rzeźba w stylu wyrobów wiedeńskich.

Wysokość: 20 cm

1 500 zł

21-12-2018
„Dziewczyna grająca na mandolinie”, początek XX w.
Brąz cyzelowany, patynowany, na podstawie z onyxu.

Wysokość: 17 cm

1 500 zł

02-01-2019
Żyrandol, Francja, XIX w.

9 900 zł

04-02-2019
Żyrandol neoklasycystyczny, Polska, ok. 1900 r.
Żyrandol elektryczny na dziewięć żarówek, mosiądz, szkło. Długość 88 cm.

3 300 zł

15-01-2019
Żardiniera, Bourdois & Bloch, Paryż, 1887-1900
Porcelana ręcznie malowana, częściowo złocona, sygnowana.
Wymiary: 13x44x26 cm

2 800 zł

02-05-2019
Srebro złocone, pr. 800, sygnowane, szkło bezbarwne, cięte. Wymiary: 35x16x15 cm
25-10-2017
Żardiniera secesyjna, ok. 1900 r.

1 450 zł

13-03-2017
Żardiniera secesyjna, Niemcy, ok. 1909 r.
Żardiniera srebro pr. 800, szkło bezbarwne, sygnowana.

Szerokość 35 cm, wys. 13 cm.

4 500 zł

17-08-2018
Srebro, puncowane, szkło bezbarwne, cięte w rozetę.
Wymiary 29x20x10 cm.

4 300 zł

23-07-2018
Żardiniera secesyjna, Argit, Paryż , 1900
Secesyjna, elegancka żardiniera wykonana z plateru i szkła szlifowanego. Atrakcyjne paryskie dzieło z początku XX wieku z dekoracją z motywem bluszczu. Wysokość: 50x33x23 cm

2 200 zł

14-09-2018
Żardiniera plater, Wiskemann, Belgia, ok. 1930 r.
Plater, sygnowany. Szkło bezbarwne , cięte.
Wymiary: 30x24x10 cm

2 200 zł

24-07-2018
Żardiniera Koch&Bergfeld, Brema, ok. 1900 r.
Żardiniera srebro pr. 800, z wkładem szklanym, szlifowanym. Wymiary: 30x9x11 cm.

2 700 zł

10-09-2015
Żardiniera Franz Mosgau, Berlin, ok. 1890 r.
Żardniera klasycystyczna. Srebro pr. 800, sygnowane, szkło szlifowane.

Wymiary: 12x33x14 cm.

5 500 zł

15-05-2018
Żardiniera srebro pr. 800 z wkładem szklanym, szlifowanym; sygnowana: GES.GESCHÜTZT, półksiężyc, korona, 800, orzeł, HEISLER. Wymiary: 37x13X16cm.

8 200 zł

28-07-2016
Łyżeczki, Norblin, Warszawa, lata 30-te XX w.
Komplet 6 łyżeczek deserowych; plater, sygnowany.

Długość: 11 cm

150 zł

09-05-2019
Łyżeczki, Fraget, Polska, lata 30-te XX w.

150 zł

13-05-2019
Łyżeczka, Moskwa, Rosja, k. XIX w.
Srebro grawerowane; puncowanie: próba 84, Św. Jerzy, monogram złotnika "C.M.". Waga 19 g, dł. 13,5 cm.

250 zł

13-10-2016
Zestaw śniadaniowy, Miśnia, XX w.

550 zł

07-05-2019
Zestaw śniadaniowy Miśnia, XX w.
Zestaw w składzie: filiżanka, podstawka (śr. 9cm) i talerzyk (śr. 15 cm). Porcelana ręcznie malowana, sygnowana.

490 zł

13-11-2015
/43
liczba obiektów: 1067