Malarstwopolskie.pl
CH. Panorama, Al. Witosa 31, Ip., galerie nr 125 i 126
00-710 Warszawa
502630650
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (273)
MENDOLY Grzegorz (1898-1966)
Piękna Cyganka 1937r
Olej, płótno, 98x70 cm, sygnowany lewy górny: G.Mendoly 1937r.

Więcej prac o zbliżonej tematyce do kupienia na stronie galerii: MalarstwoPolskie.pl
24-05-2019
Nowość
SZERNER Władysław Karol (syn) (1870 - 1936)
Czekając na wianek
Olej na płótnie, 48x36 cm, sygn.lewy dolny:
"Władysław Szerner iun. Monachium". Praca z dobrego okresu twórczości gdy artysta przebywał w stolicy Bawarii. Więcej na stronie galerii: MalarstwoPolskie.pl
T.5026306
24-05-2019
Nowość
MARKOWICZ Artur (1872-1934)
Pastel, 66x46 cm, sygnowany p.d.: Artur Markowicz 1911 Holland. Na odwrociu nalepki wystawowe z tytułem pracy
" W oczekiwaniu łodzi"

Więcej prac o zbliżonej tematyce na stronie galerii:
www.MalarstwoPolskie.pl
Kontakt: tel.502630650
24-05-2019
Nowość
KORECKI Wiktor (1890-1980)
Dziewczynki nad rozlewiskiem
Olej na płycie, 60x60 cm, sygnowany prawy dolny:
"Wiktor Korecki"

Więcej kolekcjonerskich wczesnych prac Wiktora Koreckiego na stronie: www.MalarstwoPolskie.pl
Kontakt: tel.502630650
24-05-2019
Nowość
KORECKI Wiktor (1890-1980)
Dziewczyna z koszem kaczeńców
Olej, płótno, 50x70 cm, sygnowany prawy dolny: Wiktor Korecki.

Więcej kolekcjonerskich wczesnych prac Wiktora Koreckiego na stronie galerii:
www.MalarstwoPolskie.pl
Tel.502630650
24-05-2019
Nowość
WODZINOWSKI Wincenty (1866-1940)
Odpoczynek nad wodą
Olej na tekturze 50x70cm, sygnowany prawy dolny W.Wodzinowski

www.MalarstwoPolskie.pl
24-05-2019
Nowość
Zasłuchana
Olej na tekturze, 50x70 cm , sygnowany lewy dolny: W.Wodzinowski. ( po konserwacji)

Więcej prac o zbliżonej tematyce na stronie
www.MalarstwoPolskie.pl
24-05-2019
Nowość
SIPIŃSKI Józef Alfred (1886-1968)
Pejzaż zimowy
Olej, tektura; 23 x 28,5 cm
Sygnowany p.d.: Alf. J. Sipiński

Więcej prac z kategorii pejzaż na stronie:
www.MalarstwoPolskie.pl

495 zł

21-05-2019
Nowość
KOZAKIEWICZ Antoni (1841-1929)
Pejzaż nadwodny 1892
Olej na desce, 16x36cm, sygnowany na odwrociu: " A.Kozakiewicz 1892".

Więcej prac w kategorii pejzaż na stronie:
www.MalarstwoPolskie.pl
Kontakt: tel. 502630650
21-05-2019
Nowość
SZCZĘSNY Jan (1900-1964)
Starość i młodość - Wróżenie z kart
Pastel, tektura, 60x80cm
sygnowany prawy dolny: Szczęsny

Więcej prac o zbliżonej tematyce na stronie:
www.MalarstwoPolskie.pl
Kontakt: tel.502630650
21-05-2019
Nowość
PIASECKI Leszek (1928-1990)
Kmicic podchodzi Szwedów
Olej na płótnie, 50x75 cm, sygn. prawy dolny: Piasecki Leszek 1954

Więcej prac o zbliżonej tematyce na stronie :
www.MalarstwoPolskie.pl
21-05-2019
Nowość
MACKIEWICZ Konstanty (1894 -1985)
Struga leśna zimą (praca przedwojenna)
Akwarela , karton, 60x85cm
MalarstwoPolskie.pl

Tel.502630650
18-05-2019
Nowość
Bukiet polnych kwiatów 100x70cm
Olej na płótnie , 100x70cm, sygnowany prawy dolny: Nargiełło

1 800 zł

18-05-2019
Nowość
Żołnierz i dziewczyna
olej, tektura, 38x46cm, sygn. l.d.: Jerzy Kossak 26

Na odwrociu dedykacja okolicznościowa z 1926r.

Kontakt: tel.(22)4233333

Więcej prac o zbliżonej tematyce na :

www.MalarstwoPolskie.pl
23-08-2017
Łodzie 1937r.

Olej, płótno, 50x70cm, sygn. l.g.: G.Mendoly 37

7 450 zł

27-07-2015
Zamek Królewski w Warszawie
awarela na papierze, 30x20 cm w świetle passe-partout
sygnowana lewy dolny
oryginalna oprawa

490 zł

10-05-2019
Zakole rzeki

Olej, płótno, sygn. p.d.: Osiecki

4 900 zł

27-07-2015
Więcej prac Wiktora Koreckiego na stronie:

www.malarstwopolskie.pl

tel.(22)4233333
21-03-2017
Widok znad Morskiego Oka
olej na płótnie, 105x135cm, sygn. p.d.: K.Szmyt, Zakopane
13-06-2017
Wesoła jazda
62 x 93 cm, olej, płótno, niesygnowany

Autor nierozpoznany, I poł. XXw.

Praca inspirowana malarstwem A. Wierusza-Kowalskiego

www.MalarstwoPolskie.pl

1 900 zł

21-09-2017
Ustka - Elewator , 1960

4 900 zł

27-07-2015
Ruiny zamku w Kazimierzu Dolnym z koniem w... , 1980
Olej na płótnie, 80x100cm sygnowany i opisany na odwrociu:

Więcej prac o tematyce koniarskiej na stronie:
www.MalarstwoPolskie.pl
Tel.502630

12 000 zł

15-01-2019
Prawda jest taka , 1978
Teresa Maria Szumigaj
Prawda jest taka
olej, płótno, 136 x 88 cm
30-11-2016
Polowanie par force Oskar Merte , 1923
Olej na płótnie dublowanym, po konserwacji.
Sygnowany prawy dolny O.Merte Munchen 1923
70x100cm

Więcej prac o tej tematyce na www.MalarstwoPolskie.pl

Kontakt Tel. 22 4233333
02-12-2018
Pejzaż nadwodny , 1929

Sygn. p.d.: W.Korecki 1929r.

20-04-2015
/11
liczba obiektów: 273