Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (13)
ISABELLA LAURELL (1921-2019) "Motyw włoski"
litografia barwna na papierze o wym. 45 x 60 cm, lata 40 te XX w. odbitka 214/260, sygn ołówkiem p.d.

480 zł

23-08-2019
Nowość
Antykwariat Garbary
"Diana i Akteon"
Diana i Akteon figura porcelanowa, wys 24 cm, podstawa o śr. 23 x 19,5 cm. Farby naszkliwne, złocenia, sygn kobaltem. Berlin K.P.M. 2 poł XIX w. Stan- drobne retusze, przetarcia - ubytki farby na tunice bogini.
sygn. kobaltem

7 800 zł

23-08-2019
Nowość
Antykwariat Garbary
Amor ostrzący strzały
figura porcelanowa, malowana, wys. 20 cm, Miśnia 4 ćw. XIX w.

5 600 zł

23-08-2019
Nowość
Antykwariat Garbary
Karafka, Niemcy, lata 20-te XX w.
Szkło kryształowe ręcznie szlifowane i cięte, okute srebrem pr. 800 z grawerowaną dedykacją „GEWIDMET VOM SKATKLUB HANSA 16.10.1929”.

Wysokość: 36 cm

800 zł

23-08-2019
Nowość
DEWIZKA ZŁOTA DO ZEGARKA złoto pr. 585 (4) , dł. 186 cm, waga: 50,8 g., Austro-Węgry, 4 ćw. XIX w.

7 100 zł

23-08-2019
Nowość
ARLO SC - Antyki Dzieła Sztuki
Bransoletka z granatami. XIX/XX w.
Bransoletka z granatami. metal, granaty trzy rzędowe 24,6 g. XIX/XX w.

1 200 zł

23-08-2019
Nowość
NEHRING Maciej (1901-1977)
„Pejzaż górski”
Akwarela na papierze, sygnowana p.d. „Maciej Nehring”.

Wymiary w ramie: 45x53 cm (26x33 cm)

2 600 zł

23-08-2019
Nowość
GIBIŃSKI Stanisław (1882-1971)
"Powrót z kościoła"
Akwarela na papierze, sygn. p. d. "S.Gibiński".

Wymiary w ramie: 54x74 cm (35x55 cm)

3 900 zł

22-08-2019
Nowość
DUBROWIN Jan
"HORTENSJE II" , 2017
22-08-2019
Nowość
Galeria Sztuki FOX
liczba obiektów: 13