Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (7165)
Akt kobiecy
technika mieszana/papier, wym.;62,5 x 48 cm w świetle passe-partout (66x81cm.) sygn. l.d.: Weingart

6 000 zł

17-01-2018
Nowość
ARLO SC - Antyki Dzieła Sztuki
Pudel siedzący porcelanowy, ręcznie malowany. Wysokość: 17 cm.

880 zł

17-01-2018
Nowość
Szafa wt. Baroku holenderskiego
dwuskrzydłowa, z ozdobnymi płaskorzeźbionymi listwami rozmieszczonymi po bokach. Konstrukcja z drewna iglastego i dębowego, okleina orzechowa. W wieńcu dolnym znajdują się dwie szuflady.
Wym: w. 200, sz. 197, g. 70 cm.
Czas powstania: II poł. XIX w.
16-01-2018
Nowość
ANTIK BAZAR. Meble Antyczne. E. i S. Wojtachnio
Serwis kawowy, Niemcy, pocz. XX w.
Serwis kawowy srebrny w składzie: dzbanek, mlecznik, cukiernica, pr. 800. Waga: 900 gr., wymiary: dzbanek: 21x24 cm, cukiernica: 14x14 cm, mlecznik: 12x12 cm.

4 900 zł

16-01-2018
Nowość
GROTT Teodor (1884-1972)
Róże w niebieskim wazonie
akwarela/papier, 48,5 x 32,5 cm (w świetle passe-partout) (z ramą 55x73 cm.) syg. l.g.: Teod. Grott

3 300 zł

16-01-2018
Nowość
TRZESZCZKOWSKI Antoni (1902-1977)
Wesele Krakowskie
ołówek/papier, wym.; 21x14 cm w świetle passe – part out (33x26cm.) sygnowany p. d.: Trzeszczkowski

600 zł

16-01-2018
Nowość
ENGELHARDT Georg (1823-1883)
Krajobraz leśny z sarnami
olej na płótnie
sygnowany w dolnym prawym rogu
wym. 94,5 x 68,5 cm

9 300 zł

16-01-2018
Nowość
Dom Aukcyjny Panorama
GENTIL-TIPPENHAUER Wanda (1899-1965)
"Pejzaż"
akwarela 35 x 44 cm sygn. l.d.: WANDA GENTIL TIPPENHAUER
15-01-2018
Nowość
Galeria Grodzka Antoni Burżacki
WEINBAUM Abraham (1890 - 1943)
"Martwa natura"
akwarela 28 x 38 cm sygn. l.d.: A.WEIBAUM
15-01-2018
Nowość
/797
liczba obiektów: 7165