Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (6976)
Srebro, pr. 800, widelczyki para, dł. 19,8 cm.., waga 80 g, Znakowanie: W, główka kobiety i 3, oraz FH (Hefra)- 800 . widelce do zakąsek szt. 2, Sztućce, Polska, Warszawa, Hefra, po 1963r.

490 zł

14-08-2018
Nowość
ARLO SC - Antyki Dzieła Sztuki
Krucyfiks, Francja, XIX w.
Rzeźba w kości słoniowej, drewno orzechowe.

Wysokość 35 cm.

1 950 zł

14-08-2018
Nowość
POGORZELSKI Jan (około 1819 Warszawa - po 1851)
Lampa srebrna Jan Pogorzelski Warszawa 1869
srebro próby 84(2) wys.35 cm, podstawa 12x12 cm; waga 830 g. cechowane POGORZELSKI w prostokącie, cecha probierni miejskiej z monogramem probierza IC , rokiem 1869, próbą 84, znakiem miejskim, znak warsztatowy - łeb łosia; Świecznik przerobiony na lampkę

1 600 zł

14-08-2018
Nowość
SKORUPKA Szczepan (1903 - 1997)
Pejzaż z rzeczką
Olej na kartonie, sygnowany pd. "Sz. Skorupka"

Wymiary z ramą: 29x39 cm (21x31 cm).

1 900 zł

13-08-2018
Nowość
Zegarek kieszonkowy złoty kryty Longines
Zegarek kieszonkowy, męski złoto 14 K(56);trzy kopertowy kryty, średnica 5,2 cm, ; waga 66,5 g. Szwajcaria, firma Longines, pocz. XX w

5 000 zł

13-08-2018
Nowość
Broszka z granatami
broszka metal złocony z granatami, Czechy XIX/XX w wym. 32 x 30 mm

680 zł

13-08-2018
Nowość
Antykwariat Garbary
Bransoletka z granatami
bransoletka z granatami , metal i srebro, średnica 50 x 60 mm, Czechy XIX/XX w.

800 zł

13-08-2018
Nowość
Antykwariat Garbary
WITRYNKA SEKRETERA SECESJA WIEDEŃSKA , 1910
Mebel po renowacji. Nie znamy jego funkcji - w zasadzie mógł pełnić każdą z wymienionych. Klasyczny przykład wiedeńskiej secesji. Piękna intarsja. Wymiary: szerokość podstawy 115, wysokość 177, głębokość 47cm.

3 500 zł

10-08-2018
Nowość
Galeria VIA
Szkatuła, Tahan, Paryż, poł. XIX w.
Szkatuła z brązu złoconego, sygn. Tahan, Paris.
Wymiary: 15x22x11 cm.

3 900 zł

10-08-2018
Nowość
/776
liczba obiektów: 6976