Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (6748)
Porcelanowa ręcznie malowana patera w oprawie z mosiądzu złoconego.

Wymiary: 10x20x30 cm

2 900 zł

19-10-2018
Nowość
Plewkiewicz, Warszawa.
Lata 30-te.
Sygnowana na podstawie: PLEWKIEWICZ
Mosiądz srebrzony, srebrzenie zachowane w bardzo dobrym stanie.
Szkło z epoki, szlifowane.
Wymiary: wysokość 24,5 cm, średnica szkła 26 cm.
Więcej na www.galeriadas.pl

1 900 zł

19-10-2018
Nowość
Galeria D.A.S.
KOSSAK Juliusz (1824-1899)
"Oficer w mundurze formacji Krakusów"
akwarela, gwasz na papierze, około 1840-1844, 19 x 19,5 cm, sygnowany ołówkiem monogramem w prawym, dolnym rogu: "JK". Do pracy dołączona kopia ekspertyzy z 2013 roku autorstwa Wacławy Milewskiej.

21 000 zł

19-10-2018
Nowość
CONNAISSEUR Salon Dzieł Sztuki
LAMBERT-RUCKI Jean (1888 Kraków - 1967)
"Krucyfiks procesyjny"
brąz patynowany, drewno, 47 x 40 cm (wymiar krzyża), 34 x 33,5 cm (wymiar figury), sygnatura z prawego boku na perizonium Chrystusa: "LAMBERT-RUCKI".

5 800 zł

19-10-2018
Nowość
NIKIFOR Krynicki (1895-1968)
"Cerkiew w jesiennym pejzażu"
akwarela, gwasz na papierze, 24,5 x 17 cm, praca opisana autorsko u dołu kompozycji: "ŁWNOWAWIESROSYTASEŁO 200ZŁ". Na odwrocie dwie autorskie pieczęcie.

3 600 zł

19-10-2018
Nowość
NIKIFOR Krynicki (1895-1968)
"Cerkiew w Krynicy"
ołówek na papierze, 24,5 x 17 cm, praca opisana autorsko u dołu kompozycji: "KRENICAWIESPOWIATSEŁO100ZŁ | NA1884".

1 800 zł

19-10-2018
Nowość
Mapa Polski , 1696
miedzioryt na papierze żeberkowanym, Norymberga, 1696 rok, 28,5 x 37 cm.

2 600 zł

19-10-2018
Nowość
ZAK Eugeniusz (1884 Mogilno -1926 Paryż)
"Wędrowiec"
miękki werniks na papierze welinowym Arches, 145 x 95 mm.

1 200 zł

19-10-2018
Nowość
KOSSAK Jerzy (1886 Kraków - 1955 Kraków)
"Polowanie par force"
olej na tekturze, 27 x 40 cm, sygnowany u dołu kompozycji: "Georg v. Kossak". W lewym, dolnym rogu zatarta pierwotna sygnatura: "Jerzy Kossak", powyżej zmyta dedykacja.

10 500 zł

19-10-2018
Nowość
/750
liczba obiektów: 6748