Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (6999)
Pucharek, Gawrila Ustinov, Moskwa, 1838 r.
Srebro złocone pr. 84, niellowane, sygnowane.
Wysokość 20 cm.
19-05-2018
Nowość
Zegarek kieszonkowy damski
kon. XIX w. złoto pr. 750 waga 22,2g śr. 3 cm
19-05-2018
Nowość
Galeria Grodzka Antoni Burżacki
PIAGET
Zegarek złoty PIAGET, złoto 18kt, naciąg ręczny
18-05-2018
Nowość
Antyki - Maciej Widurski
Perły
Naszyjnik z pereł hodowlanych, zapięcie brylanty/złoto
18-05-2018
Nowość
Antyki - Maciej Widurski
Komplet salaterek - Huta Szkła "Niemen" J. Stolle
Komplet ze szkła prasowanego, różowego ("rozalin"), 11- częściowy, lata 30-te, dekoracja w stylu kubicznym.
18-05-2018
Nowość
Silesia Art Antyki
Talerz
porcelana Baranówka I poł. XIX w. śr. 24,5 cm
18-05-2018
Nowość
Axel Aabrink ( 1887 – 1965 )
Brzeg nad Moesgaard
Olej, płótno, 67,5 x 98 cm
Sygnowany i datowany p.d.: A. Aabrink, Moesgaard 1947’

2 700 zł

18-05-2018
Nowość
Dom Aukcyjny Polonia Art. Antyki, Galerie
Herman Brand ( 1850 – 1926 )
Przybrzeżne sceny z Bronholm
Olej/ płótno, 60 x 85 cm
Sygnowany i datowany l.d.: ,I. H.Brand 1893’

6 600 zł

18-05-2018
Nowość
VISKI Janos (1891 - 1987)
Konie ciągnące wóz przez wieś
Olej/płótno , 60×80 cm
sygnowany p.d.: ‚Viski J.’

6 200 zł

18-05-2018
Nowość
/778
liczba obiektów: 6999