Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (6945)
Toaletka w stylu Art Deco
asymetryczna ,z lewej strony z zamykaną szafką i dwoma szufladkami i osadzonymi na bocznej ścianie dwiema półeczkami. Z prawej strony, zakończona łukiem z osadzoną na nim półką. Lustro okrągłe, bez ramy, przymocowane czterema metalowymi uchwytami.
21-07-2018
Nowość
ANTIK BAZAR. Meble Antyczne. E. i S. Wojtachnio
AXENTOWICZ Teodor (1859 - 1938)
Sztuka, 1912 r.
Rysunek węglem i kredkami na kalce litograficznej, sygnowany p.śr. "T.a", oraz na dole: "WYSTAWA TOW."
Wymiary: 58x44 cm.
Unikatowy projekt do litografii "Sztuka", na XVI Wystawę Towarzystwa Artystów Malarzy i Rzeźbiarzy w Krakowie, około 1912 r.

14 500 zł

20-07-2018
Nowość
CIECZKIEWICZ Edmund (1872 - 1958)
Więcej informacji na stronie Galerii: www.galeria-attis.pl
20-07-2018
Nowość
Galeria Sztuki ATTIS
MEHOFFER Józef (1869 Ropczyce k. Lwowa - 1946 Wadowice)
"Czarcik – kot z Jankówki"
ołówek na papierze, 12,5 x 20 cm, u dołu: "Czarcik Jankówka".

2 800 zł

20-07-2018
Nowość
CONNAISSEUR Salon Dzieł Sztuki
ZIN Wiktor (1925 - 2007)
"Pełnia lata" , 1976
akwarela na papierze, 1976 rok, 50 x 70 cm, sygnowana, datowana i opisana w prawym, dolnym rogu: "Lato – Wiktor Zin | 76". Na odwrocie autorska dedykacja: "Drogiemu Jankowi | w Dniu Imienin | Witek | dn 24.VI.1976".

4 500 zł

20-07-2018
Nowość
NIEWSKA Olga (Charków, 1898-1943, Warszawa)
"Japończyk (Uśmiech)" , 1921
brąz patynowany, model z 1921 rok, wysokość: 29 cm, wymiary podstawy: 24 x 25 cm, sygnowany na podstawie: "Olga Niewska 3/6".
Praca opisana i reprodukowana w katalogu wystawy "Rzeźba Olgi Niewskiej" z Muzeum Chełmskiego, 2000 rok, s. 51, il. 5.

7 800 zł

20-07-2018
Nowość
SADOWSKI Tadeusz (1915-1991)
"Pejzaż z drzewem"
Tempera na tekturze, 84 x 57 cm, sygnowana w prawym, dolnym rogu: "T. Sadowski", Na odwrocie nalepka z odręcznie wpisanym tytułem obrazu: "Pejzaż I".

3 600 zł

20-07-2018
Nowość
Cukiernica srebrna secesyjna Moskwa lata 1908-1926
srebro pr. 84, wys. 9 cm, średnica 13,5 cm; waga 286 g. Puncowanie: Δ, głowa w kokoszniku, 84, i cecha złotnika "EC" "(Jegor Gieorgii Samoszin),; Rosja, Moskwa, cecha probiercza z lat 1908-1926

1 500 zł

20-07-2018
Nowość
ARLO SC - Antyki Dzieła Sztuki
ERB Erno (Lwów 1890 - Lwów 1943)
Przekupki z kwiatami
Olej na tekturze, sygnowany pd. "E.Erb".
Wymiary w ramie: 55x70 cm (35x50 cm).

14 000 zł

19-07-2018
Nowość
/772
liczba obiektów: 6945