Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (7018)
Porcelanowa figurka, ręcznie malowana, z koronką, wysokość 21 cm., Sygnowana kobaltem podszkliwnie: pod koroną monogram wiązany AGR i data 1762 Niemcy, Turyngia, Volkstedt, Aelteste Volkstedter Porzellanfabrik, lata 1915 – 1936

900 zł

26-02-2020
Nowość
ARLO SC - Antyki Dzieła Sztuki
Figura porcelanowa ręcznie malowana, częściowo złocona, sygnowana znakiem miśnieńskiej Manufaktury Porcelany, wyciskami z nr "37, 163, 1439" oraz naszkl. "70".

Wysokość: 28 cm

9 900 zł

26-02-2020
Nowość
Cukiernica, J.L.Herrmann, Wiedeń, XIX w.
Cukiernica skrzynkowa na czterech nóżkach z grawerowaną dekoracją floralną; plater sygnowany.

J.L.Herrmann – wiedeńska manufaktura, która została wchłonięta przez odlewnię Arthura Kruppa Berndorfa na krótko przed I wojną światową.

1 600 zł

26-02-2020
Nowość
porcelana ręcznie malowana, wymiary: wysokość 13 cm, szerokość 26,5 cm, głębokość 16,5 cm.
Znakowana od spodu: ROSENTHAL/GERMANY/
KUNSTABTEILUNG SELB/HANDGEMALT.
Sygnowana, wycisk w masie F.Heidenreich/1721/2.
25-02-2020
Nowość
Galeria Rafał Kucharski - Fine art
PIASECKI Leszek (1928-1990)
JEŹDZIEC
olej na płótnie, wymiary 60 x 50 cm (90 x 80 cm z oprawą).
25-02-2020
Nowość
MALCZ Filip Karol (1797 - 1867)
SREBRNA SOLNICZKA, WARSZAWA, 1851
srebro pr. 12, wymiary: 8 x 13 x 6 cm, waga: 125 g. Punce: znak firmowy Malcza - kotwica w owalu, znak imienny "Malcz".
25-02-2020
Nowość
Plater, stal nierdzewna , w składzie po 6 łyżek (20,7 cm), widelców (18 cm), noży (22 cm), łyżek do herbaty (14,7 cm),; razem 24 szt. Zestaw sztućców. Puncowanie: Br.HennebrgBM, waga, 90, na ostrzach nierdzewne. Warszawa, Bracia Henneberg lata 20-30. XX w

800 zł

25-02-2020
Nowość
Bransoletka złota z koralem
Bransoletka koral, złoto pr. 3, waga 16.35 g. dł. 22,5 cm.

1 650 zł

25-02-2020
Nowość
„Para”, August Ringler, Miśnia, XIX w.
Figura porcelanowa ręcznie malowana, częściowo złocona, sygnowana znakiem miśnieńskiej Manufaktury Porcelany, wyciskami "59, 0181" oraz naszkl. "30".

Wysokość: 22 cm

6 500 zł

25-02-2020
Nowość
/780
liczba obiektów: 7018