Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (6863)
Pudełko na ciastka, Anglia, pocz. XX w.
Dekoracyjna, dwukomorowa biszkoptownica w kształcie muszli; plater złocony.

Wymiary: 30x24x10 cm

1 900 zł

18-04-2019
Nowość
Wazonik, Wiedeń, pocz. XX w.
Wazonik secesyjny; szkło barwione.

Wysokość: 19 cm

450 zł

18-04-2019
Nowość
TRZESZCZKOWSKI Antoni (1902-1977)
akwarela, gwasz, papier, passe-partout typu "wiedeńskiego" wym.; 30x22 cm.(z ramą 44x36cm.) sygnowany p. d.: Trzeszczkowski

3 600 zł

18-04-2019
Nowość
ARLO SC - Antyki Dzieła Sztuki
Napoleon na koniu
ołówek, papier, wym.; 13x13 cm.(z ramą 30x27cm.) sygnowany p. d.: Trzeszczkowski 11.7.76 z dedykacją

800 zł

18-04-2019
Nowość
srebro pr.800, waga łączna: 1210 g., cechowany 242FI oraz 800 cechy Włoskie, Florencja z lat 1944-1968, wymiary; taca 35x46 cm.(z uszami 56cm.) dzbanek wys. 23 i 23,5 cm, mlecznik 17 cm., cukiernica 14 cm. Włochy, Florencja, lata 1944-1968.

6 000 zł

18-04-2019
Nowość
Krzyżyk, wspaniała zawieszka do łańcuszka wykonany w II poł. XIX wieku z platyny najwyższej próby 950 we Francji. W całości wysadzany 25 sztukami diamentów w starym europejskim szlifie o łącznej masie ~2.50 ct ! Krzyżyk jest dość duży o wymiarach 50x30 mm

8 500 zł

18-04-2019
Nowość
e-antyki.com
Cukiernica wykonana w warszawskiej pracowni złotniczej Karola Filipa Malcza ze srebra 12 łut ok. 1840 roku. Na spodzie widoczny znak warsztatowy pracowni ze znakiem kotwicy, Malcz w Warszawie 12. Wysokość 10 cm, szerokość 16 x 11 cm, waga 560 gram.
Obiekt został sprzedany

8 800 zł

18-04-2019
e-antyki.com
Zegarek kieszonkowy z jednej z najlepszych manufaktur czasomierzy na Świecie Vacheron Constantin. Koperta podwójna, w całości wykonana ze złota próby 750 (18 karat), ze złota również stojan wraz z kółkiem i wskazówki. Średnica 44 mm.

12 900 zł

18-04-2019
Nowość
e-antyki.com
Wspaniała żardiniera na kwiaty wykonana w całości ze srebra próby 800 około 1870 roku w pracowni Bruckmann & Sonhe z Heilbronn. Srebro ażurowe, dekorowane motywami w stylu rokokowym, bukietami kwiatów. Szer. 38 cm x 17 cm, wys. 21,5 cm, waga srebra 910 gr

8 000 zł

18-04-2019
Nowość
e-antyki.com
/763
liczba obiektów: 6863