Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (7966)
WRÓBEL Grzegorz
Apulia Porto Vacio , 2016
Apulia Porto Vacio, akwarela, papier, 50x65 cm
Sygnowany i datowany, pr.do
CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI
info@warsawartgallery.com
14-08-2018
Nowość
Warsaw Art Gallery
SĘTOWSKI Tomasz (ur. 1961, Częstochowa)
Kompozycja surrealistyczna , 2000
Więcej informacji na stronie Galerii: www.galeria-attis.pl
14-08-2018
Nowość
Galeria Sztuki ATTIS
ŚLUSARSKI Dariusz ( ur. 1979, Częstochowa)
Galeria Tadeo-Art Bielsko-Biała ul.Żywiecka 333
zapraszamy pon-piątek 8-16
sobota 8-13
więcej na stronie www.tadeo-art.pl
galeria@tadeo-art.p
tel.602183303
wysyłka 24h na terenie kraju gratis!!!!!!
14-08-2018
Nowość
Galeria Malarstwa i Rzeżby Tadeo-Art
"HOR-RENDUM" 2018, olej płótno, 30x40cm
zapraszamy pon-piątek 8-16
sobota 8-13
galeria@tadeo-art.p
tel.602183303
14-08-2018
Nowość
SAJEWSKI Andrzej (ur. 1957)
zapraszamy pon-piątek 8-16
sobota 8-13
galeria@tadeo-art.p
tel.602183303
14-08-2018
Nowość
DYDO Mariusz (ur. 1979)
Lady Venus model Love no 44 , 2018
ceramika szkliwiona transparentnie, malowana naszkliwnie i złocona, 44 x 18 x 15 cm, sygnowany i numerowany na podstawie 44/2018

Więcej informacji na stronie Galerii: www.personalart.pl
tel: 519 499 630
13-08-2018
Nowość
Galeria Sztuki PERSONALART
MITORAJ Igor (1944 Oederan w Niemczech-2014 Pietrasanta w Toskanii)
Asklepios , 1988
brąz patynowany, trawertyn, 47 x 28 x 10 cm (wymiary z podstawą) sygnowany u dołu: 'MITORAJ' opisany na odwrociu: 'C. 399/1000 H.C.'

tel: 519 499 630
13-08-2018
Nowość
Galeria Sztuki PERSONALART
DWURNIK Edward (ur. 1943, Radzymin)
Sopot , 2018
Obraz olejny na płótnie, format: 55 cm x 46 cm, 2018 r.

tel: 519 499 630
13-08-2018
Nowość
Galeria Sztuki PERSONALART
JONIAK Juliusz (ur. 1925)
"Boucaire II" , 2017
13-08-2018
Nowość
Galeria Sztuki FOX
/886
liczba obiektów: 7966