Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (7973)
BAJ Stanisław (ur. 1953, Dołhobrody)
"Rzeka Bug", olej płyta, 24x35cm
Galeria Tadeo-Art Bielsko-Biała ul.Żywiecka 333
zapraszamy pon-piątek 8-16
sobota 8-13
więcej na stronie www.tadeo-art.pl
galeria@tadeo-art.p
tel.602183303
wysyłka 24h na terenie kraju gratis!!!!!!
19-06-2018
Nowość
Galeria Malarstwa i Rzeżby Tadeo-Art
"Rzeka Bug", olej płótno, 24x33cm
zapraszamy pon-piątek 8-16
sobota 8-13
galeria@tadeo-art.p
tel.602183303
19-06-2018
Nowość
MALESZA Mikołaj (ur. 1954)
Skrzypek , 2015
akryl, płótno
24 x 18 cm
19-06-2018
Nowość
Galeria SD
Jarosław Kukowski, „Metamorfoza”
Jarosław Kukowski, „Metamorfoza”, olej na płycie, 80×100 cm
SPRAWDŹ DOSTĘPNOŚĆ I ZAMÓW

info@galeria-quantum.pl

19-06-2018
Nowość
Galeria Quantum
MALESZA Mikołaj (ur. 1954)
Wiśniowy sad , 2015
akryl, płótno
65 x 92 cm
19-06-2018
Nowość
Galeria SD
MALESZA Mikołaj (ur. 1954)
Wiolonczelistka , 2016
akryl, płótno
24 x 18 cm
19-06-2018
Nowość
Galeria SD
KUKOWSKI Jarosław (ur. 1972)
SPRAWDŹ DOSTĘPNOŚĆ I ZAMÓW

info@galeria-quantum.pl

19-06-2018
Nowość
Galeria Quantum
MALESZA Mikołaj (ur. 1954)
Koncert , 2017
akryl, płótno
92 x 65 cm
19-06-2018
Nowość
Galeria SD
SZYNKARCZUK Jacek (ur. 1979)
Jacek Szynkarczuk, „Pustelnia”
Jacek Szynkarczuk, „Pustelnia” 120×140 cm, olej na płycie

SPRAWDŹ DOSTĘPNOŚĆ I ZAMÓW

info@galeria-quantum.pl
19-06-2018
Nowość
Galeria Quantum
/886
liczba obiektów: 7973