Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (8046)
BAJ Stanisław (ur. 1953, Dołhobrody)
Rzeka Bug , 2016
Olej na płótnie, 80x130cm, sygnowany

14 000 zł

19-10-2018
Nowość
Olsztyńska Galeria Sztuki
PAWLAK Włodzimierz (ur. 1957, Korytów)
Dziennik 21 XI - 5 XII ,2011r. Jesień , 2011
olej na płótnie 70 x 50 cm / więcej prac na stronie www.tabot.pl
19-10-2018
Nowość
Tabot - Galeria Sztuki Współczesnej
JONIAK Juliusz (ur. 1925)
Port Lligat , 2013
olej na płótnie, 75x85
19-10-2018
Nowość
ART DECORUM - sztuka współczesna
TATARCZYK Tomasz (1947-2010)
Czarne wzgórze , 1996
Obiekt został sprzedany
19-10-2018
Galeria Sztuki ATTIS
LONTY Sabina
Pejzaż III
19-10-2018
Nowość
Galeria Sztuki ATTIS
LONTY Sabina
Pejzaż II , 1980
19-10-2018
Nowość
Galeria Sztuki ATTIS
DROHOMIRECKI Mariusz
Kokkino Nero Grecja , 2017
19-10-2018
Nowość
Galeria Sztuki ATTIS
ORZECHOWSKI Janusz (ur. 1982)
When Thor meets the Captain , 2018
"When Thor meets the Captainl" Janusz Orzechowski,
olej na płótnie, 2018 Rozmiar 140 x 100 cm. Dostępny w Galerii.
KONTAKT 662 007 783 lub galeria@konesersztuki.pl
więcej na WWW. KONESERSZTUKI.PL
19-10-2018
Nowość
Albert Jerka KoneserSztuki.pl
SNARSKA Irena (ur. 1934)
Analiza , 2004
Praca pochodzi z Galerii Sztuki Katarzyny Napiórkowskiej.
Egzemplarz 2/30
Wymiary: 64 x 49 cm

1 700 zł

19-10-2018
Nowość
Galeria Sztuki Katarzyny Napiórkowskiej
/894
liczba obiektów: 8046