Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (8285)
SĘTOWSKI Tomasz (ur. 1961, Częstochowa)
" Królowa", 2015
akwaforta, E/A, 31,5x24,5 cm ( w świetle p-p ), datowany, sygnowany,CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI

2 600 zł

17-01-2018
Nowość
Warsaw Art Gallery
JONIAK Juliusz (ur. 1925)
Cafe de France , 2017
olej na płótnie, 73x92, sygn.p.d.
17-01-2018
Nowość
ART DECORUM - sztuka współczesna
" Oceaniczna orkiestra", 2015
akwaforta, E/A, 23,5x28 cm ( w świetle p-p ), datowany, sygnowany,
CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI

2 600 zł

17-01-2018
Nowość
Warsaw Art Gallery
PAŁUCHA Jacek (ur. 1966)
Ksiądz
olej, płótno
70 x 55 cm
wymiary z oprawą: 84 x 69 cm
Więcej informacji na stronie Galerii: www.galeria-attis.pl

3 800 zł

17-01-2018
Nowość
Galeria Sztuki ATTIS
MAJROWSKI-MEYRO Zdzisław (ur. 1952)
Kwiaty VIII , 2013
72x104cm / olej na płótnie / blejtram sosnowy / sygnowany - front, prawy dolny róg / certyfikat autentyczności Galeria Sztuki Współczesnej Foksal 17/
galeria@foksal17.pl
www.foksal17.pl
517 213 615

17 800 zł

17-01-2018
Nowość
Galeria Foksal 17
" Lost ship ", 2015
akwaforta, papier, E/A, 31x22 cm ( w świetle p-p), datowany, sygnowany,

2 500 zł

17-01-2018
Nowość
Warsaw Art Gallery
RODZIŃSKI Stanisław (ur. 1940 r.)
Hommage a Constant Permeke , 2011
olej, płótno
80 x 100 cm

11 500 zł

17-01-2018
Nowość
Galeria Sztuki ATTIS
BŁAŻKO Zofia (ur. 1986)
Sifat 2" 2014, olej płótno, 150x50cm
CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI
galeria@tadeo-art.pl
tel.602183303
www.tadeo-art.pl
16-01-2018
Nowość
Galeria Malarstwa i Rzeżby Tadeo-Art
JEŻEWSKA-DESPERAK Joanna (ur. 1969)
Nad dachami Lizbony" 2017, olej płótno, 100x150cm
CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI
galeria@tadeo-art.pl
tel.602183303
www.tadeo-art.pl
16-01-2018
Nowość
/921
liczba obiektów: 8285