Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (7745)
Obraz pt. "Bonsai" z 2020 roku , 2020
Obraz wykonany w technice mieszanej olej + akryl na płótnie pt. "Bonsai" Wojciecha Muda/Munke.
Praca w formacie 25 cm × 30 cm, sygnowany na froncie w lewym dolnym rogu.

5 000 zł

26-02-2020
Nowość
Galeria Foksal 17
OLBIŃSKI Rafał (ur. 1943, Kielce)
Shortsided memoirs , 2020
ołówek na papierze
50 x 35 cm
posiada certyfikat autentyczności wystawiony przez artystę
podpisana w prawym dolnym rogu
26-02-2020
Nowość
Galeria van Rij
Olej na płótnie pt. "Natarcie" , 2016
Obraz olej na płótnie pt. "Natarcie" Zdzisława Majrowskiego-Meyro z 2016 roku, w formacie 105 cm x 80 cm, sygnowany w prawym, dolnym rogu .
Obiekt został sprzedany

16 000 zł

26-02-2020
Galeria Foksal 17
JAKUBCZAK Piotr
Galeria Tadeo-Art Bielsko-Biała ul.Żywiecka 333
zapraszamy pon-piątek 8-16
sobota 8-13
więcej na stronie www.tadeo-art.pl
galeria@tadeo-art.pl
tel.602183303
wysyłka 24h na terenie kraju gratis!!!!!!
26-02-2020
Nowość
Galeria Malarstwa i Rzeżby Tadeo-Art
STOKFISZ-DELARUE Jan (ur. 1950)
zapraszamy pon-piątek 8-16
sobota 8-13
galeria@tadeo-art.pl
tel.602183303
26-02-2020
Nowość
SOKÓŁ Leszek (ur. 1955)
zapraszamy pon-piątek 8-16
sobota 8-13
galeria@tadeo-art.pl
tel.602183303
26-02-2020
Nowość
TYMUSZ Halina
zapraszamy pon-piątek 8-16
sobota 8-13
galeria@tadeo-art.pl
tel.602183303
26-02-2020
Nowość
CHOMA Klaudia (ur. 1988, Warszawa)
Że , 2016
Obrazy - olej na płótnie

Rozmiar 70 cm x 60 cm x 3 cm

Rok: 2016

2 000 zł

25-02-2020
Nowość
Art in House Dom Aukcyjny
Tak , 2016
Obrazy

Rozmiar 73 cm x 54 cm x 2 cm

Rok: 2016

1 800 zł

25-02-2020
Nowość
Art in House Dom Aukcyjny
/861
liczba obiektów: 7745